kurier do chin

Paczki, palety, skrzynie i kontenery Kraje Azji, USA, Kanada, Australia ...cały świat.

palety do / z chin

Palety statkiem

import morski

europalety 120 x 80

palety 120 x 100

 

 

więcej

palety do / z chin

Kontenery

port Gdynia

port Gdańsk

port Szczecin

port Hamburg

 

więcej

beczki do / z chin

Drobnica morska

import i export

ponad 100 portów docelowych

pełna obsługa celna

 

więcej

skrzynie do / z chin

Transport beczek

transport morski

 

 

 

 

więcej

Transport morski, export

Ładunki exportowe w transporcie morski wysyłamy jednym z portów europejskich: Gdynia, Gdańsk, Hamburg, Rotterdam lub Antwerpia. Lista portów docelowych obsługiwanych w naszej ofercie to ponad 100 portów na każdym kontynecie i w każdym głównym ośrodku handlowym na świcenie.

Odprawa celna

Dla naszych Klientów zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich niezbędnych formalności wsytępujących w exporcie lub w imporcie towarów. Na podstawie wystawionego przez Zleceniodawcę upoważnienia do reprezentowania go przed Urzędem Celnym, dokonujemy zgłoszeń celnych w formie elektronicznej, a dzięki temu do minimum skracamy czas niezbędny na przeprowadzenie całej procedury celnej.

Transport pełnokontenerowy

Transporty pełnokontenerowe realizowane są w przypadku większych zamówień. Ten rodzaj transportu jest najtańszą (koszt jednostkowy) i najbezpieczniejszą (najniższa szkodowość) formą transportu. TPrzygotowany przez nadawcę towar, dostarczany jest w zaplombowanym kontenerze bezpośrednio do odbiorcy. Czas dosatwy ładunków pełnokontenerowych jest krótszy od czasu transportu drobnicy morskiej, dzieki wyeliminowaniu dodatkowych operacji przeładunkowych. Transporty pełnokontenerowe reaizowane są przez polskie porty morskie w Gdynii, Gdańsku i Szczecinie oraz przez niemicki port w Hamburgu. W przypadku transportu przez Hamburg czas dostawy może skrócić się o ok. 7 dni


Nie tylko Chiny


Pełna oferta - zarówno transportu morskiego jak i lotniczego - dotyczy również transportu do/z innych krajów np. Japonia, Korea Południowa, Indie, Tajwan, Tajlandia, USA, Kanada, Brazylia, Australia, Nowa Zelandia i inne.


Do dyspozycji klientów oddajemy kilkaset lotnisk oraz portów na całym świecie, które są w zasięgu floty powietrznej i morskiej naszych partnerów. Zapewaniamy również transport krajowy w Polsce.


Nie tylko transport


Nasze usługi nie ograniczają się do transportu. Zapewniamy pełną obsługę celną, szybkie i proste procedury, dysponujemy własnym składem i agencją celną.


Umożliwiamy również przechowanie towarów w naszym magazynie oraz opcję magazyn dystrybucyjny (Kraków), w którym Państwa towary nie tylko będą przyjęte i przechowywane, ale również bezposrednio od nas dystrybuowane do Państwa klientów w ramach procesów sprzedaży.


Handel z Chinami


Targi w Chinach 2014


SIAL CHINY 2014

Międzynarodowe Targi Przemysłu Spożywczego

Shanghai New International Expo Centre 13-15.05.2014 r.


HOMETEXTILE/INTERTEXTILE 2014

MIĘDZYNARODOWE TARGI TEKSTYLNE

marzec 2014 | Chiny - Guangzhou


CHINA CLEAN EXPO 2014

MIĘDZYNARODOWE TARGI CZYSTOŚCI

31.03.2014 - 02.04.2014 | Chiny - Szanghaj


HONG KONG ELECTRONICS 2014

MIĘDZYNARODOWE TARGI ELEKTRONIKI

kwiecień 2014 | Chiny - Hong Kong


CIFF 2014

MIĘDZYNARODOWE TARGI MEBLOWE

wrzesień 2014 | Chiny - Guangzhou